طراحی اتاق خواب

انواع اکسسوری و وسایل دکوری اتاق خواب ( قسمت دوم )

دکوری اتاق خواب

در بخش اول انواع اکسسوری اتاق خواب به یکسری از وسایل دکوری اشاره شد و در این بخش به باقی اکسسوری ها میپردازیم. اکسسوری دکوری اتاق خواب شامل مواردی مانند موارد زیر نیز هستند که در همه اتاق خواب ها یافت می شوند.

از این موارد می توان به لحاف، تشک، بالش و … اشاره کرد. مثلا ملحفه ها نقش بسزایی در جذاب کردن و نمایش بهتر تختخواب دارند. یک لحاف عادی و معمولی با ظاهر ساده یا رنگ های کسل کننده می تواند ظاهر نامرتب یا خسته کننده به تخت و اتاق خواب بدهد.

بررسی انواع اکسسوری اتاق خواب

 

لحاف با کیفیت و طرحدار :

یکی از انواع دکوری اتاق خواب که مطمئنا در هر اتاق خوابی یافت می شود، لحاف یا روتختی است. ملحفه ها نقش بسزایی در جذاب کردن و نمایش بهتر تختخواب دارند. یک لحاف عادی و معمولی با ظاهر ساده یا رنگ های کسل کننده می تواند ظاهر نامرتب یا خسته کننده ای به تخت و اتاق خواب بدهد. در حالی که اگر روتختی و لحاف دارای طرح یا نقش باشد و همچنین از مواد و نخ های با کیفیت تولید شده باشد، در سر زنده نگه داشتن اتاق خواب و جلوه بصری تخت خواب بسیار موثر است.

تشک با کیفیت خوب :

افراد بیش از یک سوم زندگی خود را در رختخواب و اتاق خواب سپری می کنند. بنابراین داشتن یک تشک با کیفیت از ملزومات اتاق خواب به شمار می رود. این اکسسوری اتاق خواب در کیفیت خواب و همچنین حالات بعد از خواب بسیار موثر است. یک خواب مناسب به روی تشک با کیفیت می تواند انرژی لازم را برای شروع یک روز پر کار تامین کند.

 

بالش و کوسن :

یکی دیگر از مواردی که با آن می توان تختخواب را زیبا تر به نمایش گذاشت، استفاده از بالش و یا کوسن در رنگ ها و سایز های مناسب است. همچنین استفاده از بالش های نرم علاوه بر زیبایی به کیفیت خواب نیز کمک می کند. در بخش کالای خواب فروشگاه میتوانید انواع کوسن ها را مشاهده و خرید نمایید.

طراحی دیوار با استفاده از کاغذ دیواری :

از دیگر دکوری اتاق خواب می توان به کاغذ دیوار مناسب اشاره کرد. می توان یکی از دیوار های اتاق خواب را برای عوض کردن فضای اتاق خواب با یک کاغذ دیواری طرحدار ملایم پوشاند. نیاز نیست که تمام دیوارها طرح دار کرد. این کار موجب میشود که اتاق خواب از حالت یک نواختی و سادگی بیرون بیاید.

دکوری اتاق خواب

 


© حق تالیف و انتشار برای barokado.com محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *