طراحی اتاق خواب

تزئینات کاربردی اتاق خواب و اکسسوری های آن

تزئینات کاربردی اتاق خواب

اکسسوری اتاق خواب علاوه بر جنبه تزیینی، می تواند بسیار کاربردی باشد. از این نمونه تزئینات کاربردی اتاق خواب می توان به قفسه های چوبی اشاره کرد. قفسه های چوبی می توانند یک مکان خالی در بالای تخت و یا میز، یک فضای مرده روی دیوار را به مکانی تبدیل کنند که بتوان وسایلی از جمله کتاب، قاب عکس و یا اشیا تزئینی را در آن قرار داد.

قفسه های دیواری :

این نوع از اکسسوری های اتاق خواب بسیار کاربردی هستند. قفسه های چوبی می توانند یک مکان خالی در بالای تخت و یا میز، یک فضای مرده روی دیوار را به مکانی تبدیل کنند. که بتوان وسایلی از جمله کتاب، قاب عکس و اشیا تزئینی را در آن قرار داد.

این قفسه ها در اشکال و ابعاد مختلف وجود دارند که شما می توانید با توجه به مکان نصب و اندازه اتاق خواب آنها را سفارش دهید.

گاهی این نوع از اکسسوری های اتاق خواب حالت متحرک دارند که به آنها قفسه های شناور می گویند. این نوع قفسه ها در جای خود ثابت نیستند و اماکن حرکت دادن آنها وجود دارد. استفاده از قفسه های چوبی می توانند یک حالت زیبا به دیوارهای خسته اتاق خواب ببخشند.

 

لامپ  های ال ای دی آبشاری :

آویزان کردن چراغ های ال ای دی ریز به صورت رشته ای و آبشاری روی دیوار اتاق خواب یا بالای تخت یکی دیگر از اکسسوری های اتاق خواب است. که می تواند بسیار زیبا و آرامش بخش باشد. هنگام استراحت و یا هنگام خلوت، استفاده از این چراغ های ال ای دی کوچک فضای اتاق را دلنشین تر و همچنین میتواند احساس خوبی را به فرد القا کند.

نوع دیگری از این دست ال ای دی ها که جزو تزئینات کاربردی اتاق خواب محسوب میشوند، ریسه ال ای دی گیره دار است. که میتوانید بعنوان قاب عکس روی دیوار اتاق خواب خود نصب کنید و عکس عزیزانتان را تک تک به گیره ها متصل نمایید.

این ریسه گیره دار را میتوانید از بخش فروشگاه سایت خریداری نمایید.

 

تزئینات کاربردی اتاق خواب

 

شمع های طبیعی یا مصنوعی :

استفاده از این اکسسوری در اتاق خواب می تواند فضا را بسیار رمانتیک و یا عرفانی کند. روشن کردن شمع های معطر و زیبا در اتاق خواب دارای فوایدی از جمله خوشبو کردن اتاق، ایجاد یک نور ملایم در هنگام تفکر، ریلکسیشن و یا هنگام انجام دادن یوگا میباشند.

انواع شمع های مصنوعی نیز وجود دارند که در اندازه و اشکال مختلفی تولید می شوند. این نوع شمعها، لامپ های ال ای دی کوچک و رنگی دارند که با باتری یا بوسیله برق شهری کار می کنند. از این نوع شمع های ال ای دی، علاوه بر اتاق خواب در هال یا اتاق نشیمن نیز می توان استفاده کرد.

این نوع شمعها علاوه بر ایمن بودن مقرون به صرفه نیز هستند.

 

 


© حق تالیف و انتشار برای barokado.com محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *