دکوراسیون و طراحی داخلی منزل

میز جلومبلی و تزئینات و اکسسوری های روی آن

میز جلومبلی

میزهای جلومبلی، یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین قطعه های تاریخ مبلمان هستند که اکنون بسته به مورد استفاده از آنها در مدل های مختلف موجود است. مدل های میز جلومبلی با اندازه های مختلف را می توان علاوه بر عملکرد، یکی از شخصیت های اصلی دکوراسیون منزل دانست. میزهای جلومبلی، که به تنهایی یک شی تزئینی با جزئیات طراحی خاص خود هستند، با اکسسوری های جانبی که به درستی انتخاب و روی آنها قرار می گیرند، به جذب فضای مطلوب در محیط کمک می کنند. لذا انتخاب صحیح تزئینات و اکسسوری های روی میز جلومبلی با اهمیت است.

 

به انرژی مثبت سنگهای رنگی اعتماد کنید

سنگهای طبیعی رنگارنگ که سالهاست بیشتر در دکوراسیون منزل ترجیح داده می شوند ، ایده ای مناسب برای تزیین میز جلومبلی هستند. شما می توانید میز جلومبلی خود را تزئین کرده و فضای مورد نظر خود را در فضای زندگی خود با سنگهای رنگی که گاهی در یک گلدان شفاف نمایش داده می شوند یا در یک سینی تزئینی پخش می شوند، ایجاد کنید. علاوه بر این با استفاده از یکسری سنگهایی که انرژی منفی را از بین میبرند، میزان استرس موجود در منزل را کاهش داده و بدین ترتیب می توانید ظرافت زیبایی در خانه خود داشته باشید.

خاطرات خود را به نمایش بگذارید

برای تزئینات و اکسسوری های روی میز جلومبلی می توانید از وسایلی استفاده کنید که ارزش معنوی دارند و به شما امکان می دهند دوره های خاصی از زندگی خود را به یاد بیاورید. به عنوان مثال ، می توانید آلبوم های عکس را روی میز قرار دهید ، اشیایی را که برای مجموعه خود جمع کرده اید روی میز نمایش دهید یا عکسهایی را که در کنار خانواده و عزیزانتان هستید درون قاب عکسهای دکوراتیو که انواع مختلفی از آنها در فروشگاه باروکادو موجود است، روی میز قرار دهید.

به این ترتیب می توانید نسیم خاطرات شیرین گذشته را به فضای زندگی خود بیاورید و هر لحظه را با ارزش تر جلوه دهید.

بوسیله گلها به اتاق نشیمن خود حرکت و نشاط ببخشید

گیاهان و گلهای معطر خانگی از جمله تزئینات و اکسسوری های روی میز جلومبلی هستند که طرفداران بسیاری دارند. میتوانید بجای گیاهان طبیعی که برای حفظ شادابی و زیباییشان نیاز به مراقبتهای خاص و ویژه دارند از گلها و گیاهان مصنوعی با کیفیت که نیاز به مراقبت و رسیدگی ندارند استفاده کنید. انواع مختلفی از این سری گلها و گیاهان مصنوعی در فروشگاه باروکادو موجود میباشد.

میز جلومبلی

برای قرار دادن گلهای مصنوعی خود میتوانید از گلدان های دکوراتیو موجود در فروشگاه باروکادو استفاده نمایید تا زیبایی دو چندانی به اتاق نشیمن شما ببخشد.

کتابها و مجلات مورد علاقه خود را روی میز به نمایش بگذارید

شما میتوانید کتابها و مجلاتی که سالهای سال با دقت و وسواس در کتابخانه خود جمع آوری و محافظت نموده اید را روی میز جلومبلی خود قرار دهید. بدین ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که صفحات مورد علاقه شما همیشه در دسترس هستند. از طرف دیگر ، می توانید به عزیزانتان که به خانه شما می آیند، اجازه می دهید تا کتاب ها و مجلات شما را مرور کنند و شاید زمینه ساز یک گفتگوی زیبا و با کیفیت باشند.

با شمعدانها و جاشمعی ها یک فضای شیک بسازید

شما می توانید از شمعدانها و جاشمعی ها با جزئیات خاص روی میز جلومبلی، برای تقویت فضای ایجاد شده توسط شمع ها که یکی از زیبایی ترین قسمت های دکوراسیون منزل هستند، استفاده کنید. از این نظر ، فروشگاه باروکادو در زمره فروشندگان اکسسوری دکوری منزل است که کلکسیونی از شمعدانها و جاشمعی های خاص و لاکچری برای شما فراهم آورده است.

هارمونی در دکوراسیون را با اکسسوری های مد روز در آغوش بگیرید

همچنین می توانید از اکسسوری های مد روز که داشتن یک دکوراسیون میز جلومبلی چشمگیر را آسان می کند ، استفاده کنید. این اکسسوری ها یکی از ایده های مورد علاقه میز جلومبلی است که بیشتر مورد پسند است. گاهی اوقات به عنوان چهره های حیوانات و گاهی به عنوان طرح های انتزاعی ظاهر می شوند. هنگام انتخاب چنین تکه هایی که به تنهایی ظاهری کاملاً زیباشناختی ایجاد می کنند ، توجه به این که آیا با سبک دکوراسیون عمومی خانه سازگار خواهند بود مفید است.

میز جلومبلی

 

© حق تالیف و انتشار برای barokado.com محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *