طراحی اتاق خواب

اکسسوری ها در اتاق خواب های مدرن

اکسسوری ها در اتاق خواب

در دکوراسیون منزل علاوه بر مبلمان ، اکسسوری ها نیز از اهمیت بالایی برخوردارند. چه در دکوراسیون اتاق خواب، چه آشپزخانه و چه نشیمن ، استفاده از عناصر تزئینی بسیار حائز اهمیت است. امروزه استفاده از اکسسوری ها در اتاق خواب های مدرن علاوه بر مکمل بودن در مبلمان، بخش مهمی از دکوراسیون منزل هستند.

اکسسوری ها در اتاق خواب

با اینکه اکسسوری ها اکثرا برای تزیین بکار میروند اما در بسیاری از موارد مصارف کاربردی دارند.  برخی ایده های تزئینی در دنیای مدرن امروز پذیرفته شده است. رویکردهای مینیمالیستی  که بسیاری از نقاط دنیای مد را لمس می کند ، مستقیماً بر کل جهان دکوراسیون معماری تأثیر می گذارد. اگرچه تأثیر زیادی بر معماری خارجی نداشته است اما معماری داخلی و دکوراسیون داخلی بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است. در نتیجه، مبلمان و وسایلی که مطابق با روند مینیمالیستی انتخاب شده اند به تزیینات ما تبدیل شده اند.

عناصر تزئینی مکمل دکوراسیون را می توانیم به چند دسته تقسیم کنیم :

اولین دسته، اکسسوریهای دیواریست

تابلو ها، پنل های تزئینی دیواری و انواع نورپردازی های دیواری از جمله اکسسوری های مورد علاقه این دسته هستند.

اکسسوری ها در اتاق خواب

 

دسته بعدی شلف ها و طبقات دکوراتیو 

همانطور که میدانید در دکوراسیون اتاقها از شلف و قفسه های دیواری میتوان استفاده نمود که علاوه بر زیبایی،  میتوان آنها را بعنوان فضای انباری بکار گرفت.

شما میتوانید انواع شلف و طبقات دکوراتیو را در فروشگاه باروکادو مشاهده و خریداری نمایید.

از اکسسوری ها در اتاق خواب، میتوانید روی شلف ها و طبقات دکوراتیو میتوانید انواع اکسسوری از گلدان های گل گرفته تا آباژور و ساعت قرار دهید. همچنین می توانید زیباترین عکسهای خانوادگی خود را که با عزیزانتان گرفته شده در این قفسه ها قرار دهید.

دسته بزرگی از قاب عکسها را در فروشگاه باروکادو میتوانید مشاهده و خریداری نمایید.

تابلوهایی با توناژ رنگ طبیعی که همخوانی با رنگ دیوار ها دارند،  یکی از زیباترین اکسسوری ها در اتاق خواب هستند که در تایم استراحت میتوانند به شما آرامش دهند. بوسیله تابلو هایی با رنگ های ملایم و پاستلی که دور از چشم اندازهای چشمگیر و آزار دهنده هستند ، اتاق های خود را به یک اتاق آرام و شیک تبدیل کنید.

استفاده از گل و گلدان در دکوراسیون اتاق خواب مدرن

در دکوراسیون اتاق خواب از گل های مصنوعی نیز استفاده کنید. برگ سبز گلهای طبیعی در طول روز اکسیژن و در شب دی اکسید کربن تولید می کنند.  به همین دلیل خوابیدن در اتاقهایی با گلهای طبیعی پیشنهاد نمیشود. استفاده از گل مصنوعی در دکوراسیون منطقی تر است. اکثر گلهای مصنوعی قابل شستشو بوده و نیازی به مراقبت ندارند.

شما میتوانید کلکسیونی از گلهای مصنوعی را از فروشگاه باروکادو تهیه کنید.

 


© حق تالیف و انتشار برای barokado.com محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *